a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Dominika i Michał – Stary Folwark by Machnice

Wesele Stary Folwark by Machnice

Ślub podczas pandemii, wesele 3 miesiące później. Można? Można.

Dominika i Michał swój ślub planowali zanim cokolwiek wskazywało na to, że przyjdzie coś takiego jak pandemia. Ich ślub oraz przyjęcie weselne zaplanowane były na 24 kwietnia 2021. Niestety wymarzonego przyjęcia nie udało się zorganizować w terminie, więc moja Para podjęła decyzję, że ślub tak, będzie w terminie kwietniowym, ale pobawimy się na początku lipca jeśli wszystko będzie zmierzało w dobrym kierunku. I tak właśnie było – wyjątkowo.

Przygotowania ślubne Dominiki i Michała

W pierwszej kolejności odwiedziłam Michała. Poznałam rodziców Michała oraz świadka i dostałam nawet zaproszenie na drugie śniadanie 🙂 Nie skorzystaliśmy, ponieważ wraz z filmowcem postanowiliśmy zrobić w tym czasie dodatki Pana Młodego i obmyślić plan działania na przygotowania Michała.
Po ubierankach Michała pojechaliśmy do Dominiki, gdzie makijażystka kończyła piękny makijaż Panny Młodej. Udało nam się uchwycić ostatnie szlify na zdjęciach. Zarówno atmosfera u Michała jak i Dominiki była bardzo przyjemna, spokojna i radosna. Często podczas fotografowania dnia ślubu ludzie się śpieszą, stresują i denerwują błahostkami. A tutaj wręcz odwrotnie.

Kolory na fotografiach detali ślubnych pięknie zagrały. Cudowne kwiaty i dekoracje ślubne zdały egzamin! Makijaż wykonała Kinga Ładoń. Piękna fryzura od Poczesane.

Michał tradycyjnie przyjechał po Dominikę. Zrobiliśmy first look w ogrodzie i udaliśmy się na ceremonię zaślubin do pięknego kościoła.

Ślub kościelny we Wrocławiu

Ślub Dominiki i Michała odbył się w parafii św. Augustyna we Wrocławiu.

Było dużo śpiewu, grania na instrumentach. No, jednym słowem – dużo się działo 🙂

Po tej pięknej i pełnej emocji ceremonii pojechaliśmy do pobliskiego parku, aby Para Młoda wraz z przyjaciółmi mogła napić się szampana i zrobić kilka zdjęć plenerowych.

Sesja w dniu ślubu we wrocławskim parku

Dzięki temu, że pogoda dopisała mogliśmy spędzić nieco więcej czasu na świeżym powietrzu uwieczniając tym samym radosne chwile Pary Młodej i ich przyjaciół. Był to czas kiedy rozkwitało wiele drzew i kwiatów więc chcieliśmy uwiecznić ten czas na zdjęciach.

Nie powiem, bo naprawdę świetnie pracowało się z Dominiką i Michałem. Kończąc sesję wiedziałam, że jeszcze się spotkamy i będziemy mieli okazję, by stworzyć coś więcej w niedalekiej przyszłości podczas fotografowania ich wesela.

Przyjęcie weselne Stary Folwark by Machnice

2,5 miesiąca później spotykamy się w podobnym składzie w Starym Folwarku by Machnice.
Piękne miejsce, zrobione w Toskańskim stylu. Magiczne obejście, rośliny i sala. Fantastyczna obsługa pod kierownictwem Pani Carmen Turek, którą swoją drogą jest również wedding plannerką, więc nie było mowy żeby coś poszło nie tak. Miałam okazję być w tym miejscu 2 razy i zarówno za pierwszym jak i drugim razem była miło zaskoczona. Lubię fotografować w takich wnętrzach  i współpracować z ludźmi którzy szanują innych usługodawców na rzecz zadowolonej Pary Młodej.

Piękne dekoracje i bukiet wykonane przez Tu Decoki, a zabawę weselną rozkręcał Bartek Malinowski z Freak Frak.

Plener w dniu ślubu

Nasz plener odbył się na ternie Starego Folwarku w Machnicach. Zrobiliśmy sobie spacer po okolicznych miejscach, które mogłyby grać jako tło do naszej sesji.
Udało się znaleźć kilka takich miejsc i odwiedziły nas również urocze pieski właścicieli. Jak myślicie czuć namiastkę Toskanii w tym reportażu ślubnym?

Zobacz więcej

Comments: 1

  • Paula

    14 września 2021
    reply

    Pięknie uwiecznione wspomnienia. Zdjęcia przy oknie – sztos!😍

Leave a reply