a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Plener Ślubny Dominiki i Tomka – Wrocław

Jesienna sesja ślubna Dominiki i Tomka

Długo zbieraliśmy się do realizacji sesji ślubnej Dominiki i Tomka. Od ich ślubu minęły prawie 3 miesiące zanim zrealizowaliśmy plener ślubny. Październik był wyjątkowo deszczowy i pochmurny, więc czekaliśmy na ładną pogodę. I udało się! Doczekaliśmy się pięknego słońca w jesienny poranek!

Dlaczego sesja ślubna we Wrocławiu?

Wrocław jest bardzo bliski sercu Dominiki i Tomka, ponieważ mieszkają tutaj od dłuższego czasu. To właśnie to miejsce wybrali na założenie rodziny. Samo miasto jest niesamowicie inspirujące, szczególnie jesienią.

Sesja odbyła się w tygodniu, z rana. To moim zdaniem najlepsza pora na wykonanie sesji plenerowej ślubnej we Wrocławiu. Dlaczego? Przede wszystkim światło: nie jest jeszcze zbyt ostre, nie oślepia modeli, maluje piękne barwy. Kolejną zaletą porannej sesji plenerowej we Wrocławiu jest zdecydowanie mniejsza ilość poruszających się ludzi. Dzięki temu modele mniej się stresują, nie krępuje ich pozowanie do zdjęć, no i mniej osób wchodzi nam w kadr. Nie musimy tracić czasu na to, by zaczekać aż ktoś przejdzie.

Sesja Ślubna w Parku Południowym

Dominika i Tomek od początku czuli, że ich sesja ślubna odbędzie się w parku. Zastanawiali się tylko w którym. Początkowo miał to być Park Szczytnicki, ale ostatecznie padło na Park Południowy. Jest tam niewielkie jezioro, które jesienią wygląda jeszcze piękniej. Przy jednym z wejść do Parku Południowego są aleje obrośnięte bluszczem, a jak wiadomo bluszcz o tej porze roku wygląda jak cała paleta barw. Słońce zaglądało zza drzew i malowało bajeczne światło.

Zrobiliśmy rundkę wokół jeziora, szukając kolorowych drzew i krzewów. Wykorzystaliśmy każde wyjątkowe światło. Minęliśmy zaledwie parę osób, które spacerowały po Parku Południowym.

Był szampan, było noszenie na rękach, mnóstwo śmiechu i radości!

Mimo tego, że sesja miała odbyć się wyłącznie w parku czułam niedosyt. Czegoś wciąż mi brakowało. Zaproponowałam mojej Parze, żeby wybrać się jeszcze na kilka ujęć do centrum miasta. Nie musiałam ich namawiać, decyzja zapadła od razu – jedziemy!

Sesja ślubna w centrum Wrocławia

Znając warunku oświetleniowe oraz ruch w centrum Wrocławia zaproponowałam, aby pojechać pod Narodowe Forum Muzyki i Operę. Ludzi było niewiele, światło było idealne, choć już dość mocne, ale cieszę się, że udało nam się zrealizować dodatkowe ujęcia. Miasto bardzo mnie inspiruje. Odwiedzam miejsca, w których byłam już wielokrotnie, a i tak za każdym razem odkrywam coś nowego i widzę to inaczej niż wcześniej.

Uważam, że zdjęcia z centrum Wrocławia pięknie uzupełniają Wrocławską jesienną sesję ślubną Dominiki i Tomka.

Zobacz więcej

Comments: 4

 • Mateusz

  21 stycznia 2021
  reply

  To naprawdę sesja ślubna we Wrocławiu?
  Kadry z parku przypominają scenerię niczym z bajki!
  Przepiękne kolory, idealnie ukazujące jesienną aurę…

 • K. M.

  21 stycznia 2021
  reply

  Zgadza się, Wrocław to miasto idealne do wykonania sesji ślubnej.
  Dowodem są te zdjęcia.

 • Dorota

  14 maja 2021
  reply

  Piękne kadry! Słońce zaświeciło Wam idealnie !

Leave a reply