a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Sesja Ślubna Kasi i Dawida

Sesja Ślubna we Wrocławiu

Wrocław, dla Kasi i Dawida dobrze znane miejsce. Mieszkają tu od lat. Właśnie we Wrocławiu odbyło się ich wesele i tutaj też postanowili wykonać sesję ślubną.

Poczekaliśmy do wczesnej jesieni, aby popołudniowe słońce było ciepłe i delikatne. Sesja była przekładana z uwagi na złe warunki pogodowe. Ale udało się! Piękna, wczesno-jesienna pogoda dopisała!

Na zdjęcia dołączył do nas Kuba, filmowiec, który również uczestniczył podczas wesela Kasi i Dawida.

Sesja ślubna w Ogrodzie Japońskim we Wrocławiu

Jako główny punkt naszej sesji ślubnej we Wrocławiu Kasia i Dawid wybrali Ogród Japoński. Jest tu mnóstwo pięknych miejsc, zakamarków oraz roślin. Ogromne wrażenie robi jezioro, które ulokowane jest na środku ogrodu. Piękne mosty, które idealnie nadają się na sesję ślubną w tym miejscu.

 

Sesja ślubna na Hali Stulecia we Wrocławiu

Kolejnym punktem zdjęć była Hala Stulecia, która znajduje się zaledwie parę kroków od Ogrodu Japońskiego. Urządziliśmy sobie “spacer z aparatem” wokół Hali Stulecia. Były tańce, przytulasy, mnóstwo buziaków i wygłupów. Miło jest patrzeć na ludzi, którzy czerpią z sesji ślubnej ogrom przyjemności. Łapaliśmy promienie słoneczne i tworzyliśmy barwną historię na tle pięknej, wrocławskiej architektury.

 

Atmosfera na sesji ślubnej

Jak to z Kasią i Dawidem: na luzie i z ogromną dawką humoru 😀 Przeżyłam z nimi już: sesję narzeczeńską, wesele, poprawiny, kilka spotkań na kawie, więc sesja ślubna nie była mi straszna. Zresztą, to moi ludzie!

Humor dopisywał całe popołudnie. Udało się uchwycić kilka romantycznych momentów. Nasza sesja trwała niemalże do wieczora. Czas na zdjęciach wykorzystaliśmy maksymalnie.

Zobacz więcej

Leave a reply