a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Park Grabiszyński – miłosna historia Zuzy i Tomka

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Zuzę i Tomka poznałam na sesji. Szybko złapaliśmy kontakt i wiedziałam, że Para jest chętna do współpracy. Być może zabrzmi to dziwnie, ale bardzo często wyczuwam to w pierwszych chwilach sesji zdjęciowej. Zuzia i Tomek byli otwarci na propozycje i sami dawali dużo od siebie – to się ceni 🙂

Wszystko co było nam potrzebne, by zrealizować ich wizje było zaplanowane, łącznie z kolegą, który przyjechał motocyklem, by moja Para mogła zrobić sobie zdjęcia w takim klimacie.

 

Sesja narzeczeńska w Parku Grabiszyńskim o zachodzie słońca

Zastanawialiśmy się, które miejsce wybrać, żeby sceneria stwarzała wrażenie łąki. Na dzień przed sesją podjęliśmy decyzję, że będzie to Park Grabiszyński. Mieliśmy szczęście do słońca, bo było magiczne i pięknie malowało nam ciepłe kadry.

 

A gdy zaszło słońce… zrobiliśmy sesję nocną

Od początku plan był taki, że po sesji w parku jedziemy w cichsze miejsce, żeby zakończyć nasza sesję w magicznym klimacie. Zuza i Tomek przygotowali race, fontanny, motocykle, kostiumy i zabrali ze sobą mnóstwo pozytywnej energii na dalszą część naszej sesji narzeczeńskiej. Kto mnie zna ten wie, że jestem fanką nocnych sesji i zawsze zachęcam moje pary, żeby poświęcić choć chwilę podczas wesela, aby fotografie ślubne jakie im później oddaję miały namiastkę magii i wyjątkowości.

 

Zachęcam obejrzeć również inne sesje narzeczeńskie we Wrocławiu

 

Zobacz więcej

Comments: 1

 • Paula K.

  14 września 2021
  reply

  Te zdjęcia są magiczne! Piękne światło…
  A o tym, że Pani Fotograf uwielbia sesje nocne miałam przyjemność przekonać się sama.☺️🔥
  Cudo!!!

Leave a reply