a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

O mnie

Łapię chwile na zawsze

Jeżeli zdjęcie nie jest wystarczająco dobre, to znaczy, że fotograf nie był wystarczająco blisko. Tak twierdził Robert Cappa. Ja nazywam się Magda i uważam, że to zdanie skrywa cały sekret mojego zawodu.

Szukam emocji, które są blisko

Czy idealne zdjęcie zakochanych składa się z pięknych modeli w wyszukanym kadrze? Tak, ale nie to jest najważniejsze. Podczas sesji łapię wszystko, co na pozór niewidoczne. Małe gesty, trwające sekundę spojrzenia i spontaniczne uśmiechy, które zakochani wysyłają do siebie zupełnie nieświadomie. Zamykam w kadrze chwile mówiące więcej, niż najbardziej precyzyjnie zaplanowana poza.

Przede wszystkim pracuję Z WAMI

Wiem, ze kiedy nagle stajemy się celem obiektywu, przestajemy zachowywać się naturalnie. Aby tego uniknąć, zawsze przed sesją proponuję Wam spotkanie. Poznanie się zdecydowanie ułatwia późniejszą współpracę, zwłaszcza w przypadku fotografii ślubnej. Chcę poznać wasze oczekiwania i potrzeby. Opowiem wam o moim stylu pracy oraz korzystając z własnego doświadczenia, udzielę kilku praktycznych wskazówek.

Stawiam na profesjonalizm

Kadry ostre czy rozmyte? Bliskie czy dalekie? Odpowiedź brzmi: właściwe i magiczne. Nie istnieje uniwersalna recepta na dobre zdjęcie. Wszystko zależy od sytuacji: miejsca, ludzi, światła. Dlatego zawsze mam przy sobie odpowiedni sprzęt i kilka obiektywów. Aby właściwie uwiecznić emocje, muszę wiedzieć, jaki obiektyw wybrać, gdzie stanąć oraz w którym momencie nacisnąć spust migawki. Za to kocham zawód fotografa. Zawsze mamy jedną jedyną szansę, aby uchwycić niepowtarzalną chwilę. To, czy się uda, zależy od precyzji i…

… doświadczenia

Fotografuję odkąd pamiętam. Wszystko zaczęło się od amatorskiej zabawy aparatem rodziców. Z biegiem czasu zaczęłam oszczędzać na własny sprzęt. Najlepszą okazją do tego, by kupić choć częściowo profesjonalny sprzęt były moje 18-te urodziny. Od tego czasu fotografuję ludzi, a będzie to już… prawie 10 lat  W 2015 roku zdecydowałam, że chcę zająć się fotografią na poważnie, wzięłam udział w wielu szkoleniach, kursach i warsztatach. Postawiłam na rozwój właśnie w tej dziedzinie i mnóstwo czasu spędzałam na udoskonalaniu swoich umiejętności. Wiedziałam, że chcę fotografować ludzi. To oni, Wy inspirujecie mnie do pracy. Dzięki Wam robię to co kocham i pragnę, aby każda sesja była magiczna. Chcę widzieć uśmiech na Waszych twarzach kiedy oglądacie zdjęcia z naszej sesji. Moim celem jest słyszeć od Was, że to najpiękniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek zostały Wam zrobione.

Fotografią ślubną zajmuję się od blisko 3 lat i do dziś z pokorą podchodzę do każdej uroczystości. Od początku czułam dużą odpowiedzialność. Niezależnie od tego, ile sesji ślubnych mam za sobą, każda kolejna to nowe wyzwanie, podczas którego daję z siebie 100%. Zależy mi na tym, aby finalny efekt mojej pracy złożył się na piękną i wzruszającą historię jednego z najważniejszych dni w waszym życiu.

Sekret tkwi w atmosferze

Podczas pracy najważniejsze jest dla mnie, aby osoba z jednej i drugiej strony obiektywu czuła się swobodnie. Z doświadczenia wiem, że w luźnej i przyjaznej atmosferze powstają o wiele piękniejsze zdjęcia. Dlatego zależy mi na znalezieniu wspólnego języka. Zaufajmy sobie wzajemnie, a podczas sesji zadzieje się magia. Uwierzcie mi, sama uwielbiam to uczucie.

Technologia

Fotografuję pełnoklatkowymi aparatami marki Canon. Używam głównie bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych, dzięki którym uzyskuję efekt dokładnie taki, jaki zaplanowałam – magiczny i wyjątkowy.

Jaki jest czas realizacji?

Czas oczekiwania na gotowy reportaż z dnia ślubu to maksymalnie 3 miesiące od daty uroczystości.

Więcej informacji na temat mojej pracy znajdziesz tutaj:

Rekomendowana przez

Aktualnie współpracuję z największymi portalami ślubnymi zarówno w Polsce jak i na całym świecie

Magdalena Szczucka Fotografia Ślubna        

Katriina Karvonen

Magdalena is very talented and such a sweet personality. I can wholeheartedly recommend her to anyone looking for a good photographer. We did a couple shoot with her in LA, and were really pleased with the results. Thank you again! <3

Brigitta Denesi

I would have given 10 stars if I could have. Genuinely overwhelmed with the quality of the photos we have received. Had an outstanding time with Magdalena, both allowing us to really enjoy the shoot whilst achieving beautiful photos. We could not be any happier with the results and would recommend Magdalena to any future couples looking for a photographer who will capture the happiness of the day in a fun way! A huge thank you ❤️❤️

Iga Kuzak

Przecudowne zdjęcia! ❤️ w które Pani Magda wkłada całe serce ❤️ atmosfera podczas sesji jest bardzo przyjemna ? Pani fotograf dba o każdy szczegół, jak trzeba poprawi włosy albo zrobi remanent w restauracyjnym ogrodzie ? Polecam z całego serducha! ❤️

Magdalena Gąsior

Cudowne chwilę, piękne zdjęcia i wspaniała pamiątka. Gorąco polecam pełen profesjonalizm.

Przemek Górniak

Przepiękne zdjęcia, miła atmosfera. Zdjęcia będą nam przypominać ten wspaniały czas ? polecam Magdę! Ma wielki talent! ???

Małgorzata Krzyśków

Cudowna współpraca, wspaniała atmosfera, profesjonale podejście. Magda jest bardzo pozytywną osobą przez co stres przed obiektywem znika w mgnieniu oka. Polecam w 100%! 🙂

Elżbieta Marcinkowska

Współpraca z Magdą bardzo pozytywna ? Jesteśmy zadowoleni z efektów-zdjęcia zrobione profesjonalnie. Jak najbardziej polecamy!

Aleksandra Wróbel

Serdecznie polecamy współpracę. Magda to pomysłowa osoba, z zapałem do tego co robi. Bardzo miło nam się współpracowało, a efektami jesteśmy zachwyceni 🙂

Alicja

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia Magdy oraz jej zdjęć. W tym ważnym dniu potrafiła spowodować, że pozowanie do zdjęć było dla nas wielką przyjemnością nawet dla tych, którzy do zdjęć nie lubią pozować. Magda uchwyciła wszystkie emocje na zdjęciach, które towarzyszyły nam w tym dniu, a to już tylko świadczy o tym, że zna się na tym co robi. Dziękujemy i polecamy takiego fotografa wszystkim.

Adela Sobczuk

Serdecznie polecam Magda była na naszym weselu A potem na sesji zdjęcia wyszły cudowne . Dzięki niej mamy pamiątkę na całe życie! Szybki czas realizacji i wysoką jakość zdjęć. Myślę że nie trzeba nic więcej mówić zdjęcia bronią się same.

Dagmara Kolczarek

Fantastyczna atmosfera i super współpraca! Sesja była dla mnie bardzo miłym doświadczeniem. Nie jestem osobą, która czuje się pewnie przed obiektywem, jednak luźna atmosfera o jaką zadbała Magda jak również pasja z jaką fotografowała oraz dbałość o ważne detale jak rekwizyty, otoczenie i tło sprawiły, że na zdjęciach nie ma po tym śladu 🙂 Zdjęcia są piękne. Pełen profesjonalizm.

Paulina Łyś

Profesjonalne podejście do fotografii. Dbałość o szczegóły. Akcentowanie na zdjęciach drobiazgów, które wpływają na całość wystroju 🙂 Ciekawe kadry i widoczna pasja.

Aby poznać więcej szczegółów na temat wolnych terminów, czasu realizacji i przebiegu współpracy, zapraszam do kontaktu. Zróbmy razem coś wyjątkowego.