a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Sesja boho o wschodzie słońca

Magiczna sesja boho o wschodzie słońca

Chyba nie zmienię zdania, że najpiękniejsze sesje wychodzą o wschodzie słońca. Mimo, że pobudka o 4 rano brzmi absurdalnie to jednak umówmy się… raz na jakiś czas można się poświęcić. Pomyślcie o tym jak o podróży w super miejsce 🙂 Wtedy pobudka jest wręcz ekscytująca!

Uwierzcie i, efekty naszej pracy są tego warte!

Dlaczego warto wstać na sesję o wschodzie słońca?

Przede wszystkim sesje o wschodzie słońca charakteryzują się tym, że unikamy tłumów. Sprawdza się to szczególnie w mieście, gdzie popołudniami jest mnóstwo ludzi. Szczególnie w okresie wakacyjnym jest masa turystów. Oczywiście takie sesje mają swój klimat i osobiście bardzo je lubię, ale umówmy się, raczej mało par chce uczestniczyć w sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu, w centrum miasta gdzie tłum ludzi zerka jak pracują przed obiektywem.

Niektóre piękne miejsca powinny być fotografowane wyłącznie o wschodzie słońca, żeby strona padania światła była z odpowiedniej strony. Ja uwielbiam fotografować pod słońce używając specjalnych obiektywów, które dodatkowo wpuszczają w kadr niesamowite smugi światła (tzw. flary).

Miejsca na sesję o wschodzie słońca

Miasto – brak ludzi i piękne światło w tle.

Parki – delikatnie przebijające się światło przez drzewa.

Jeziora i stawy – tutaj dzieje się czasem największa magia. Można trafić na unoszącą się mgłę nad jeziorem i wyłaniające się słońca, które tworzy nam niezwykły klimat.

Zachęcam obejrzeć również inne sesje narzeczeńskie we Wrocławiu

 

Zobacz więcej

Leave a reply