a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Martyna i Kuba – miejska sesja miłosna

Sesja narzeczeńska w mieście

Uwielbiam robić sesje zdjęciowe w mieście. Różnorodność miejsc i nadarzające się okazje na zrobienie dobrego zdjęcia dają tyle możliwości.  Na każdym kroku czeka na nas inna sceneria, a tuż za rogiem kryje się pomysł na nowy kadr.

 

Turystyczne miejsca Wrocławia

Jest kilka takich klasyków, które powinny się znaleźć na sesji zdjęciowej we Wrocławiu. Rynek, Katedra, Hala Stulecia czy Ostrów Tumski. To jedne z niewielu miejsc, które pary wysyłają mi przed sesją jako propozycje. Odwiedziłam te miejsca…wiele razy. Za każdym razem widzę tą samą katedrę, ten sam ratusz, ale próbuję pokazać to inaczej. Oczywiście nie na wszystkich zdjęciach, ale na każdej sesji tworzę coś nowego, wyjątkowego, czego nie miał nikt wcześniej będąc w tym samym miejscu.

Wrocław to miejsce w którym od rana do późnego wieczora jest mnóstwo ludzi. Turystów czy osób idących lub jadących do pracy. Ciężko wstrzelić się w czas, w którym na ulicach będą pustki. Przez to bywa to czasem krępujące dla moich par podczas sesji we Wrocławiu, kiedy wiedzą, że ludzie na nich patrzą. Bardzo ważna jest współpraca z parą, która być może nigdy nie miała robionych zdjęć, zarówno razem jak i osobno, a co dopiero stanąć przed obiektywem i setkami ludzi. Martyna i Kuba, mimo tego, że pierwszy raz mieli wykonywaną sesję, odnaleźli się w tym klimacie idealnie. Oni cieszyli się tym czasem i sami dużo wnosili do naszej współpracy. Lubię kiedy ludziom zależy i zdają sobie sprawę, że efekt końcowy zależy od obu stron.

 

Trochę miasta trochę natury

Na drugą część naszej sesji narzeczeńskiej wybraliśmy się do parku. Ten dzień nie był słoneczny, wręcz przeciwnie, było mnóstwo chmur, a słońce zajrzało dosłownie na minutę. Przez to, że nie było słońca, w parku nie mieliśmy spektakularnego światła. Ale, ale wszystko można wykreować 🙂

Poszukaliśmy odpowiednich miejsc, zrobiliśmy taki klimat jaki sobie wymarzyliśmy i zakończyliśmy naszą sesję narzeczeńską na Wrocławskiej Hali Stulecia przy pokazie fontann.

 

Zachęcam obejrzeć również inne sesje narzeczeńskie we Wrocławiu

 

Zobacz więcej

Leave a reply