a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Sesja Ślubna Lubiąż

Sesja ślubna w Lubiążu – która Para chętna na kolejną wycieczkę z fotografem ślubnym?

 

Miałam przyjemność wielokrotnie fotografować już pary ślubne w Lubiążu.

Klasztor w Lubiążu charakteryzuje się pięknymi salami oraz klimatycznym kościołem, które dają ogromne możliwości stworzenia pięknej sesji ślubnej w Lubiążu. Za każdym razem kiedy tam jestem szukam nowych kadrów. Obiekt jest ogromny, a zdecydowana większość Klasztoru w Lubiążu jest nieodrestaurowana i jestem bardzo ciekawa kolejnych odkryć!

 

Kiedy warto wykonać sesję ślubną w Lubiążu?

Sesję w Lubiążu warto wykonywać w tygodniu, a najlepiej wtorek-czwartek. Dlaczego? Ponieważ bardzo dużo par przyjeżdża na sesję z całej Polski. Najczęściej wybierają weekend, ewentualnie piątek lub poniedziałek w celu przedłużenia weekendu i pozostania we Wrocławiu.

Fotografowałam w Lubiążu około 10 par w różnych porach roku. Nie ukrywam, że najlepszą porą roku na sesję w Lubiążu jest lato lub wczesna jesień. Od październik obowiązują krótsze godziny zwiedzania, a co za tym idzie? Większe ograniczenia pod kątem światła. Ciężko upolować zachód słońca czy delikatne, poranne promienie słońca wpadające przez okno sali książęcej w Klasztorze.

 

Jak przygotować się do sesji ślubnej w Lubiążu?

Wszystko zależy o jakiej porze roku robimy sesję. Jeśli zdecydujecie się na zrobienie sesji ślubnej w październiku-marcu polecam zabrać ze sobą kurtkę lub płaszcz oraz coś ciepłego do picia. Oczywiście fotograf ślubny poprosi Was o ściąganie okryć do zdjęć, ale sesja w Lubiążu o tej porze roku może być wyzwaniem.

Gotówka. Koszt sesji wynosi aktualnie 350 zł. Niestety nie mam pewności czy coś się zmieniło pod kątem płatności kartą. Do niedawna nie było takiej możliwości.

Zabierzcie ze sobą welon czy szelki. To zawsze ciekawe dodatki do zdjęć.

Czy fotograf ślubny z Wrocławia dojeżdża na sesję w Lubiążu w cenie?

Fotograf ślubny na sesję do Lubiąża dojedzie bez najmniejszego problemu. Dojazd na miejsce z Wrocławia zajmuje 45 min do 1,15h w zależności od lokalizacji, w której mieszka fotograf ślubny.

Dojazd do Lubiąża na sesję ślubną jest u mnie wliczona w cenę pleneru.

Umawiamy się zawsze na pełną godzinę i s potykamy się na miejscu.

Jak długo trwa sesja ślubna w Lubiążu?

Sesja ślubna w Lubiążu trwa u mnie od 1,5-3 h. Tyle też czasu możemy pracować w Klasztorze.

Na miejsce trzeba dojechać około 5 min przed pełną godziną, w przeciwnym razie konieczne będzie czekanie do kolejnej, pełnej godziny. Na recepcji bardzo często pracuje ta sama osoba, która oprowadza wycieczki, a zwiedzanie Klasztoru odbywa się zawsze o pełnych godzinach.

 

Gotowi na kolejną historię w tym miejscu?

Zobacz więcej

Leave a reply