a

Nullam id dolor id niultriciesPellentesque ornare sem lacinivenenatis vestibulum. Maecenas sed diam

INSTAGRAM

Do góry

Klaudia i Piotr – sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Sesja narzeczeńska Wrocław

Klaudia i Piotr postanowili zrealizować swoją sesję narzeczeńską na rok przed swoim ślubem. Decyzja była prosta, ponieważ wymarzyli sobie sesję narzeczeńską w jesiennych klimatach, a z uwagi na datę ich  ślubu nie będzie to możliwe w kolejnym roku. Miejsce sesji to okoliczna przyroda blisko miejsca zamieszkania Klaudii i Piotra. W tych rejonach czują się najlepiej i już wiem dlaczego! To naprawdę niezwykłe miejsce – zobaczcie!

Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Nie ma piękniejszych barw słońca niż podczas wschodów i zachodów. A my trafiliśmy na wyjątkowy zachód słońca na sesję narzeczeńską. Piękne, ciepłe i barwne światło malowało obrazy na naszej sesji narzeczeńskiej niczym z bajki. Ciężko uwierzyć, że to Wrocław. Jezioro, park, który spokojnie można nazwać lasem, wzgórze z widokiem na tereny zielone, piękne jesienne alejki. Te wszystkie miejsca pozwoliły nam na stworzenie niezwykłej historii narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Klaudia i Piotr poznali się właśnie we Wrocławiu. Postanowili zorganizować przyjęcie weselne również tutaj. Miasto daje niesamowite możliwości, a oprócz tego sporą dawkę spokoju i natury na wyciągnięcie ręki. Magiczne zachody słońca i romantyczne popołudnia na sesjach narzeczeńskich we Wrocławiu – zapraszam!

Zachęcam obejrzeć również inne sesje narzeczeńskie we Wrocławiu

 

Zobacz więcej

Comments: 2

  • Asia

    28 stycznia 2021
    reply

    Piękne światło!
    Wrocław jest naprawdę uroczym miejscem, idealnym na sesję narzeczeńską dla zakochanych.

Leave a reply